Ostatnie wpisy

Stelaż do Łóżka

209 Views 0 Liked

Stelaż do łóżka 

Komfortowe łóżko oznacza zdrowy, efektywny i dobry sen. Jest to rzecz znacznie niedoceniana w obecnych czasach – niesłusznie, ponieważ człowiek spędza przeciętnie 8 godzin w ciągu dnia, czyli aż jedną trzecią życia na spaniu. Ten zaniedbany element życia może wpłynąć nie tylko na samopoczucie, ale także zdrowie i prawidłowe funkcjonowanie ciała i umysłu. Dlatego warto poświęcić czas i uwagę na wybór odpowiedniego stelaża do łóżka i materaca dopasowanego do niego wymiarem. Podparcie dla kręgosłupa przez noc może zadecydować o poziomie wypoczęcia i samopoczucia następnego dnia.

Jaki stelaż wybrać pod materac

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży mebli i akcesoriów do sypialni. Oferujemy naszym klientom różnorodne stelaże do łóżek: ramy drewniane i metalowe, łóżka ze schowkiem na pościel, łóżka drewniane oraz tapicerowane, a wszystkie w rozmaitych rozmiarach. Każdy nasz produkt posiada certyfikaty jakości i bezpieczeństwa, a wysoka jakość wykonania oraz użytych do produkcji materiałów zapewniają trwałość i funkcjonalność przez długie lata. Gwarantujemy obsługę klienta na najwyższym poziomie, sprawną i szybką dostawę oraz konkurencyjnie niską cenę.

Stelaże z regulacją ręczną i elektryczną

Sprzedawane przez nas stelaże do łóżek pasują do większości sypialni. Posiadamy modele elastyczne, regulowane, dostosowane do niemal każdego typu łóżka. Wszystkie stelaże do łóżka z naszej oferty są trwałe i solidnie wykonane. Sprzedajemy modele z różną ilością desek, każdy z innym rozmieszczeniem i wzmocnieniem. Stelaż do łóżka musi być dostosowany do konkretnego użytkownika i do rodzaju wybieranego materaca. Wówczas, przejmuje on część pracy, którą wykonuje materac i wzmacnia jego korzystne dla zdrowia i wypoczynku działanie. Odpowiednie podtrzymanie materaca skutkuje bezpieczeństwem, dłuższą i większą wytrzymałością łóżka oraz wygodnym wypoczynkiem.

Chcąc stworzyć dla siebie idealną sypialnię, która będzie miejscem relaksu i komfortu, do którego chętnie wraca się po ciężkim dniu, należy zadbać o każdy szczegół, w tym również o detale niewidoczne dla oka. Takim elementem są właśnie stelaże do łóżek, które, choć ukryte, mają ogromne znaczenie dla kompleksowego zdrowia i wygody.

Zobacz naszą ofertę stelaży i wybierz dla siebie najlepszy stelaż pod materac. 

Sprawdź nasze dostępne modele stelaży:

Stelaż Hilding Family Expert z regulacją

Stelaż Samuraj z regulacją

Stelaż Twinflex NV bez regulacji

Stelaż Hilding Select Classic bez regulacji


Stelaż do łóżka pod materac

stelaż do łóżka

Posted in: Stelaże

Leave a comment

Log in to post comments