Witamy w naszym sklepie z materacami! Sprzedajemy tanie i zdrowe i wygodne materace materace Hilding oraz materace Koło, oferujemy promocje i najniższe ceny! Nasze atuty to dostawa gratis oraz szybka wysyłka. Ten sklep korzysta z technologii plików cookies zapisywanych na dysku odwiedzających w celu zapisywania ustawień użytkowników, obsługi sprzedaży oraz optymalizacji działania serwisu.

Stelaże Jest 7 produktów.

Stelaże pod materac

Oferujemy stelaże do łóżek pod materac do spania o nowoczesnym wyglądzie i ergonomicznej konstrukcji. Odpowiedni stelaż pod materac zapewnia optymalne dopasowanie do ułożenia i odkształceń materaca. Natomiast stelaż regulowany na pilota umożliwia dostosowanie odpowiedniej wysokości, w zależności od potrzeb danego użytkownika. W naszej ofercie dostępne są stelaże do łóżek, wszelkiego typu: z regulacją ręczną, bez regulacji oraz  z regulacją elektryczną. 

Podkategorie

 • Stelaże z regulacją manualną

  Stelaże do łóżek z regulacją

  Stelaż do łóżka z regulacją  dedykowany jest zazwyczaj dla wymagających użytkowników, ponieważ powala na idealne dopasowanie pozycji materaca do indywidualnych potrzeb. Regulowany zagłówek i podnóżek zapewnia użytkownikowi większy komfort i daje możliwość łatwej zmiany ustawień materaca w różnych pozycjach.

  Stelaże wykonane są z drewna litego bukowego lub brzozowego w kolorze naturalnym, konstrukcja wzmocniona jest dodatkowo pasem, zazwyczaj występują w rozmiarze 90 x 200 cm. Cena stelaża uzależniona jest od zakresu regulacji i jakości wykonania.

 • Stelaże bez regulacji

  Stelaże do łóżka bez regulacji

  Stelaż do łóżka bez regulacji zapewnia podporę i stabilność dla materacy do różnych typów łóżek. Stelaże pod materace bez regulacji wykonane są z drewna bukowego lub brzozowego i dodatkowo wyposażone w kilka stref twardości. Doskonale nadają się zarówno pod materace piankowe, sprężynowe, lateksowe, bonelowe i kieszeniowe.

  Drewniany stelaż pod materac

  Drewniany stelaż bez regulacji umieszczony  jest na ramie łóżka i zapewnia solidną i stabilną konstrukcję pod każdy materac do spania. Cena stelaża bez regulacji uzależniona jest od jego wielkości oraz jakości wykonania. Najpopularniejszym stelażem do łóżka jest model o rozmiarach 90 x 200 cm, który idealnie pasuje do pojedynczych łóżek. Do większych łóżek można wybrać stelaż o większym rozmiarze np. 160 x 200 cm lub 200 x 200 cm lub zamówić pod konkretny wymiar.

 • Stelaże z regulacją elektryczną

  Stelaże z regulacją elektryczną

  Stelaże regulowane elektrycznie posiadają nieco więcej opcji niż te z regulacją manualną. Regulacja ułożenia stelaża odbywa się za pomocą dołączonego do zestawu pilota.

  W przypadku stelaży z regulacją tego typu najczęściej mamy do czynienia z regulacją w trzech płaszczyznach. Części przyśrodkowej, pod głową oraz stopami.

  Stelaż pod materac dedykowany jest do pojedynczego łóżka, natomiast w przypadku łóżek dwuosobowych polecamy zakup dwóch oddzielnych stelaży z regulacją.

  Warto pamiętać o odpowiednim materacu do tego typu stelaży, optymalnie materac lateksowy, bądź niezbyt twardy materac piankowy.

  Do stelaży z regulacją nie stosujemy materacy sprężynowych.

  Najpopularniejszym stelażem do łóżka jest model o rozmiarach 90 x 200 cm, który idealnie pasuje do pojedynczych łóżek. Do większych łóżek można wybrać stelaż o większym rozmiarze lecz zalecane są dwa pojedyncze materace.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
 • 2 Opinie

  42 sprężyste listwy z drewna klejonego warstw. mocowane w kauczukowych uchwytach 3D ruchome w 3 płaszczyznach uchwyty: idealne podparcie materaca regulacja twardości stelaża w środk. części elektryczna regulacja nachylenia podgłówka i podnóżka

  2 229,00 zł
 • 42 sprężyste listwy z drewna klejonego warstwowo zamocowane w kauczukowych uchwytach 3D regulacja twardości stelaża w środkowej części manualna regulacja nachylenia podgłówka i podnóżka

  789,00 zł
 • 42 sprężyste listwy z drewna klejonego warstwowo zamocowane w kauczukowych uchwytach 3D -regulacja twardości stelaża w środkowej części

  549,00 zł
 • 1 Opinie

  28 sprężystych listew z drewna klejonego warstwowo zamocowanych w kauczukowych uchwytach pas środkowy zapewniający równomierny rozkład nacisku regulacja twardości stelaża w środkowej części elektryczna regulacja nachylenia podgłówka i podnóżka

  1 329,00 zł
 • 28 sprężystych listew z drewna klejonego warstwowo zamocowanych w kauczukowych uchwytach pas środkowy zapewniający równomierny rozkład nacisku regulacja twardości stelaża w środkowej części manualna regulacja nachylenia podgłówka i podnóżka

  409,00 zł
 • 28 sprężystych listew z drewna klejonego warstwowo zamocowanych w kauczukowych uchwytach regulacja twardości stelaża w środkowej części

  269,00 zł
 • 1 Opinie

  18 sprężystych listew z drewna klejonego warstwowo zapewnia równomierny rozkład nacisku zapewnia wentylację materaca, wydłuża jego żywotność i higienę spania zapewnia prawidłowe ułożenie ciała w czasie snu do samodzielnego montażu

  189,00 zł
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów