Witamy w naszym sklepie z materacami! Sprzedajemy tanie i zdrowe i wygodne materace materace Hilding oraz materace Koło, oferujemy promocje i najniższe ceny! Nasze atuty to dostawa gratis oraz szybka wysyłka. Ten sklep korzysta z technologii plików cookies zapisywanych na dysku odwiedzających w celu zapisywania ustawień użytkowników, obsługi sprzedaży oraz optymalizacji działania serwisu.

Stelaże z regulacją elektryczną Jest 3 produktów.

Stelaże z regulacją elektryczną

Stelaże regulowane elektrycznie posiadają nieco więcej opcji niż te z regulacją manualną. Regulacja ułożenia stelaża odbywa się za pomocą dołączonego do zestawu pilota.

W przypadku stelaży z regulacją tego typu najczęściej mamy do czynienia z regulacją w trzech płaszczyznach. Części przyśrodkowej, pod głową oraz stopami.

Stelaż pod materac dedykowany jest do pojedynczego łóżka, natomiast w przypadku łóżek dwuosobowych polecamy zakup dwóch oddzielnych stelaży z regulacją.

Warto pamiętać o odpowiednim materacu do tego typu stelaży, optymalnie materac lateksowy, bądź niezbyt twardy materac piankowy.

Do stelaży z regulacją nie stosujemy materacy sprężynowych.

Najpopularniejszym stelażem do łóżka jest model o rozmiarach 90 x 200 cm, który idealnie pasuje do pojedynczych łóżek. Do większych łóżek można wybrać stelaż o większym rozmiarze lecz zalecane są dwa pojedyncze materace.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
 • 2 Opinie

  42 sprężyste listwy z drewna klejonego warstw. mocowane w kauczukowych uchwytach 3D ruchome w 3 płaszczyznach uchwyty: idealne podparcie materaca regulacja twardości stelaża w środk. części elektryczna regulacja nachylenia podgłówka i podnóżka

  2 229,00 zł
 • 42 sprężyste listwy z drewna klejonego warstwowo zamocowane w kauczukowych uchwytach 3D regulacja twardości stelaża w środkowej części manualna regulacja nachylenia podgłówka i podnóżka

  789,00 zł
 • 1 Opinie

  28 sprężystych listew z drewna klejonego warstwowo zamocowanych w kauczukowych uchwytach pas środkowy zapewniający równomierny rozkład nacisku regulacja twardości stelaża w środkowej części elektryczna regulacja nachylenia podgłówka i podnóżka

  1 329,00 zł
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów