Stelaż elastyczny Family Classic Hilding, uniwersalny.
zoom_in
  • Stelaż elastyczny Family Classic Hilding, uniwersalny.

Stelaż Hilding Family Classic

299,00 zł
Brutto
  • 28 sprężystych listew z drewna klejonego warstwowo zamocowanych w kauczukowych uchwytach
  • regulacja twardości stelaża w środkowej części
Rozmiar
Ilość
check Towar na zamówienie, czas realizacji ok. 3 tygodnie. Więcej informacji pod nr. tel.: 602 405 222

Stelaż pod twarde materace

Poprawia wentylację materaca, zapewniając stały przepływ powietrza (od góry i od dołu). Wymusza prawidłowe ułożenie ciała w czasie snu. Idealny do materacy twardych, o podwyższonej twardości oraz materacy z warstwą kokosu. Jest on dostępny w różnych rozmiarach - szerokościach w tym 80/ 90/ 100/ 120/ 140 cm x 200cm.

Drewniany stelaż z drewna klejonego

28  sprężystych  listew  z  drewna  klejonego  warstwowo umieszczonych w elastycznych uchwytach, możliwość manualnej (w wersji Expert) lub elektrycznej (Moto) regulacji nachylenia podgłówka i podnóżka. Pas środkowy zapewniający równomierny rozkład nacisku, regulacja twardości w środkowej części stelaża.

Wysokość: 6-7 cm.

Stelaż pod materac z regulacją ręczną

Stelaż Hiding pod materac do spania jest układany pod materacem na ramie łóżka. Są zbudowane z elastycznych drewnianych listewek, których zadaniem jest odpowiednie podparcie materaca. Stelaże dodatkowo zapewniają dużą lepszą wentylację materaca, co wpływa na jego trwałość i higieniczność. W naszej ofercie znaleźć można wszystkie rodzaje stelaży – od najprostszych bez regulacji, do stelaży z regulacją mechaniczną, dzięki której można ustawić ulubioną pozycję materaca w części zagłówka, ramion oraz nóg. Każdy znajdzie w naszej ofercie stelaż odpowiedni dla swoich potrzeb i idealny dla swojego materaca. Niezależnie, czy zdecyduje się na zakup materaca sprężynowego, do którego zalecamy stelaże bez regulacji, czy też wybierze materac piankowy ze stelażem regulowanym.


 

Stelaż regulacją twardości

Stelaże do łóżek pod materac, które sprzedajemy, chociaż projektowane przez szwedzką firmę o 75-letnim stażu w produkcji materacy, produkowane są w Polsce. Kupując ten produkt wspierasz rodzimą gospodarkę.

Są one dostępne zarówno w naszym sklepie z materacami online jak również w każdym naszym salonie stacjonarnym z materacami w Rzeszowie, Nowym Sączu, Nowym Targu, Limanowej, Chełmie, Jaśle. Prowadzimy sprzedaż łóżek i materacy do spania zarówno za gotówkę jak i na raty. Jeżeli potrzebujesz konsultacji naszego doradcy zapraszamy do kontaktu.

 Opis

materiał użyty do produkcji listew
drewno klejone warstwowo
ilość listew stelaża
28
dodatkowe cechy
regulacja w części środkowej

Specyficzne kody

Nowy