Wzmocniony, wielolistwowy stelaż z serii Select od Hilding Anders.
zoom_in
  • Wzmocniony, wielolistwowy stelaż z serii Select od Hilding Anders.

Stelaż Hilding Select Classic

619,00 zł
Brutto
  • 42 sprężyste listwy z drewna klejonego warstwowo zamocowane w kauczukowych uchwytach 3D
  • -regulacja twardości stelaża w środkowej części
Rozmiar
Ilość
check Towar na zamówienie, czas realizacji ok. 3 tygodnie. Więcej informacji pod nr. tel.: 602 405 222

Stelaż Hilding ze zwiększoną liczbą listewek

Stelaż pod materac do spania Hilding Select Classic Poprawia wentylację materaca, zapewniając stały przepływ powietrza (od góry i od dołu). Wymusza prawidłowe ułożenie ciała w czasie snu. Idealny do materacy twardych, o podwyższonej twardości oraz materacy z warstwą kokosu.

Stelaż z regulacją twardości w odcinku lędźwiowym

28  sprężystych  listew  z  drewna  klejonego  warstwowo umieszczonych w elastycznych uchwytach, możliwość manualnej (w wersji Expert) lub elektrycznej (Moto) regulacji nachylenia podgłówka i podnóżka. Pas środkowy zapewniający równomierny rozkład nacisku, regulacja twardości w środkowej części stelaża.

Wysokość: 9-10 cm.

Stelaż drewniany do materacy o zwiększonej twardości

Układamy je pod materacem na ramie łóżka. Są zbudowane z elastycznych drewnianych listewek, których zadaniem jest odpowiednie podparcie materaca. Stelaże dodatkowo zapewniają dużą lepszą wentylację materaca, co wpływa na jego trwałość i higieniczność. W naszej ofercie znaleźć można wszystkie rodzaje stelaży – od najprostszych bez regulacji, do stelaży z regulacją mechaniczną, dzięki której można ustawić ulubioną pozycję materaca w części zagłówka, ramion oraz nóg. Każdy znajdzie w naszej ofercie stelaż odpowiedni dla swoich potrzeb i idealny dla swojego materaca. Niezależnie, czy zdecyduje się na zakup materaca sprężynowego, do którego zalecamy stelaże bez regulacji, czy też wybierze materac piankowy ze stelażem regulowanym.

Stelaż Hilding Select Classic 

Stelaże pod materace, które sprzedajemy, chociaż projektowane przez szwedzką firmę o 75-letnim stażu w produkcji materacy, produkowane są w Polsce. Kupując ten produkt wspierasz rodzimą gospodarkę.

Stelaż Hilding Select Classic dostępny jest w naszym sklepie internetowym oraz w naszych stacjonarnych salonach z materacami i łózkami do spania w Rzeszowie, Limanowej, Nowym Sączu, Nowym Targu oraz w Jaśle. Jeżeli potrzebujesz konsultacji z naszym doradcą zapraszamy do kontaktu. Napisz do nas lub zadzwoń.

 



Opis

materiał użyty do produkcji listew
drewno klejone warstwowo
ilość listew stelaża
42
dodatkowe cechy
regulacja w części środkowej

Specyficzne kody

Nowy