Materace i Łóżka Centrum Snu

Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą, wraz z  profesjonalnym dobieraniem materacy do spania i łóżek do sypialni od 1993 roku.

W naszej ofercie znajdą Państwo tradycyjne łóżka drewniane oraz nowoczesne łózka tapicerowane.
Oferujemy wiele dostępnych wzorów oraz wybarwień drewna oraz tapicerki. Proponujemy różne opcje łóżek, takie jak łóżka z pojemnikiem na pościel czy szufladami.

Doradzamy w wyborze odpowiedniego materaca do spania, aby nasi klienci każdego dnia budzili się wypoczęci i pełni energii.
W naszych salonach stacjonarnych oferujemy zarówno materace sprężynowe, lateksowe, kieszonkowe, bonellowe, jak i piankowe, o zróżnicowanym stopniu twardości.
Posiadamy również materace medyczne, polecane dla osób zmagających się z dolegliwościami i bólem kręgosłupa.

Obsługujemy zarówno klientów detalicznych, jak również  odbiorców hurtowych, pensjonaty i hotele.

Zapraszamy serdecznie do naszych salonów z materacami, gdzie nasi doświadczeni doradcy pomogą dobrać idealny materac dla dobrego i zdrowego snu.

 

Sprzedaż Materacy i Łóżek 

 Firma Centrum Zdrowego Snu rozpoczęła działalność w dniu 16.12.1993., pierwsza placówką handlową był lokal przy ul. Krakowskiej 14 o pow. 47 m2., asortymentem dominującym  w tamtym momencie  były meble tapicerowane oraz meble kuchenne. Z uwagi na bardzo mała powierzchnię handlową i brak możliwości rozwoju firma Centrum Zdrowego Snu znalazła nową lokalizację na sklep w Rzeszowie przy ul. Rejtana 8 i od kwietnie 1995 przeniosła swoją działalność do lokalu, który miał blisko 200 m2 powierzchni. Jednocześnie zwiększając asortyment o meble skrzyniowe  meblościanki) głównie oferta BRW oraz meble sypialne z firm Zimax, Big meble. Morawiec meble.

W roku 1997 firma Centrum Zdrowego Snu podjęła decyzję o rozszerzeniu prowadzonej działalności o drugi punkt handlowy, który mieścił się przy ul. Króla Augusta w Rzeszowie o powierzchni 350 m2, tam też firma znacznie poszerzyła ofertę mebli sypialnianych zwłaszcza łóżek i materacy.

W 2001 roku w trakcie pobytu w USA Marek Fura właściciel firmy przekonał się jak powszechne zastosowanie mają materace, co skłoniło go do stworzenia specjalistycznego salonu sprzedaży.
Zainspirowany tamtejszym rynkiem postanowił zaczerpnięte wzorce przenieść na rodzimy grunt. 

W czerwcu 2001 roku w nowym lokalu mieszczącym się przy ul. Hanasiewicza 6a  zaczyna działalność Centrum Zdrowego Snu jako specjalistyczny salon sprzedaży materacy i łóżek.

Specjalistyczny salon z materacami do spania Centrum Zdrowego Snu nawiązał współprace z liderem wśród producentów materacy w Polsce firma M&K foam Koło, Hilding, PerDormire co pozwoliło uzyskać bardzo wysoki poziom wiedzy na temat oferowanych materacy do spania ( dostępnego asortymentu).

Od pierwszych miesięcy prowadzenia działalności Centrum Zdrowego Snu wzbudzało bardzo duże zainteresowanie wśród klientów, co sprawiło, że właściciel postanowił otworzyć 2002 roku w lutym nowy salon z materacami w Nowym Sączu a w 2003 roku w Nowym Targu, Jaśle, Krakowie, Limanowej.