Ostatnie wpisy

Materace Hilding w Promocji - 20%

155 Views 0 Liked

Materace Hilding w promocji -20%

Promocja dostępna we wszystkich salonach stacjonarnych Centrum Zdrowego Snu!

W dniach od 22 października do 6 listopada 2021 bestsellery marki Hilding dostępne będą z 20% rabatem od cen regularnych. Zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów, porozmawiania z naszymi doradcami klienta i skorzystania z promocji na świetne materace w niezwykle korzystnych cenach!

Materace z kolekcji Hilding taniej o 20%!

Świetna promocja na materace szwedzkiej marki Hilding w salonach Centrum Zdrowego Snu. Już od 22 października możesz kupić oryginalne materace Hilding produkowane w Polsce z rabatem 20%.

Hilding to marka pochodząca ze Szwecji założona i prowadzona na samym początku jako przedsiębiorstwo rodzinne. Obecnie firma sprzedaje swoje produkty na całym świecie, posiada fabryki w różnych krajach Europy i nie tylko. Jedna z większych fabryk znajduje się w Murowanej Goślinie pod Poznaniem. Dlatego mamy pewność wybierając materac tej marki, że kupujemy sprawdzony produkt, produkowany w Polsce.

Promocja -20% na wybrane materace marki Hilding będzie trwała w dniach od 22 października do 6 listopada 2021 w salonach stacjonarnych Centrum Zdrowego Snu.

Pełna oferta produktów Hilding:  Materace Hilding   

W ramach promocji można zdecydować się na bestsellery marki Hilding w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. W cenach promocyjnych znaleźć można między innymi:

Materac hybrydowy Electro- połączenie materaca sprężynowego multipocket z topem piankowym. Możliwość odpinania górnej partii (topu) pozwala na dostosowanie twardości materaca do naszych indywidualnych preferencji, co możemy zmienić w dowolnym momencie.

Materac sprężynowy Pasodoble- materac oparty na korpusie z sprężyn typu pocket o średnicy 4,5 centymetra. Materac z jednej strony posiada mate kokosową zwiększająca sztywność materaca, natomiast z drugiej strony sprężyny są obłożone włóknem Sizal. Dodatkowo pianka FlexiFoam zapewnia wygodną warstwę komfortu snu.

Materac piankowy Rock&Roll- materac w całości wykonany z dwóch typów pianki wysokoelastycznej. Otwarto komórkowa struktura pianek zapewnia odpowiednią wentylacje materaca. Dzięki zastosowaniu dwóch różnych pianek po obydwu stronach materaca mamy możliwość obracania go i dostosowania twardości powierzchni spania idealnie do swoich potrzeb.

Wszystkie materace objęte promocją posiadają gwarancję 15 lat na wkład materaca!

Zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów, zapoznania się z ofertę i wybrania idealnego modelu materaca w wyjątkowo atrakcyjnej cenie!

Salony Centrum Zdrowego Snu znajdziesz w Rzeszowie, Nowym TarguNowym Sączu, JaśleLimanowej i Chełmie!

Zapraszamy!

Materace Hilding w PromocjiPosted in: Materace

Leave a comment

Log in to post comments