Witamy w naszym sklepie z materacami! Sprzedajemy tanie i zdrowe i wygodne materace materace Hilding oraz materace Koło, oferujemy promocje i najniższe ceny! Nasze atuty to dostawa gratis oraz szybka wysyłka. Ten sklep korzysta z technologii plików cookies zapisywanych na dysku odwiedzających w celu zapisywania ustawień użytkowników, obsługi sprzedaży oraz optymalizacji działania serwisu.

Stelaże z regulacją manualną Jest 1 produkt.

Stelaże do łóżek z regulacją

Stelaż do łóżka z regulacją  dedykowany jest zazwyczaj dla wymagających użytkowników, ponieważ powala na idealne dopasowanie pozycji materaca do indywidualnych potrzeb. Regulowany zagłówek i podnóżek zapewnia użytkownikowi większy komfort i daje możliwość łatwej zmiany ustawień materaca w różnych pozycjach.

Stelaże wykonane są z drewna litego bukowego lub brzozowego w kolorze naturalnym, konstrukcja wzmocniona jest dodatkowo pasem, zazwyczaj występują w rozmiarze 90 x 200 cm. Cena stelaża uzależniona jest od zakresu regulacji i jakości wykonania.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • 28 sprężystych listew z drewna klejonego warstwowo zamocowanych w kauczukowych uchwytach pas środkowy zapewniający równomierny rozkład nacisku regulacja twardości stelaża w środkowej części manualna regulacja nachylenia podgłówka i podnóżka

    409,00 zł
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji