Witamy w naszym sklepie z materacami! Sprzedajemy tanie i zdrowe i wygodne materace materace Hilding oraz materace Koło, oferujemy promocje i najniższe ceny! Nasze atuty to dostawa gratis oraz szybka wysyłka. Ten sklep korzysta z technologii plików cookies zapisywanych na dysku odwiedzających w celu zapisywania ustawień użytkowników, obsługi sprzedaży oraz optymalizacji działania serwisu.

Centrum Zdrowego Snu

Salon firmowy Chełm

Dane adresowe:

ul. Rampa Brzeska 19
22-100 CHełm

(na terenie Dapex)

e-mail: chelm@centrumsnu.com.pl

tel.: 533 399 320

Salon otwarty w godzinach:
poniedziałek - piątek: od 09.00 do 17.00
sobota: od 09.00 do 14.00
niedziela: nieczynne

Zapraszamy do naszego salonu firmowego z materacami i łóżkami w Chełmie, gdzie czeka na Państwa ekspozycja naszej oferty. Znajdziecie w niej najlepsze materace i łóżka do spania, które zapewnią komfort i wypoczynek. Oferujemy wygodne zdrowe materace termoelastyczne, materace z kokosem, piankowe w tym: materace z pianki termoelastycznej, materace z pianki wysokoelastycznej, materace lateksowe, sprężynowe, kieszonkowe, bonellowe, ortopedyczne - medyczne dla osób z dolegliwościami i bólem kręgosłupa. 

Nasi doradcy dobiorą najlepsze materace do spania oraz wygodne łóżka drewniane lub tapicerowane z pojemnikiem na pościel lub bez.

Najwygodniejsze materace do spania dla dzieci i dorosłych.