Ostatnie wpisy

Łóżka Drewniane do Sypialni Tradycyjnej czy Nowoczesnej?

253 Views 0 Liked

Łóżka drewniane do sypialni

Zastanawiasz się, czy wybrać do wyposażenia domu łóżka drewniane, łóżka tapicerowane, czy rozkładane wersalki? Choć kanapy z funkcją spania mogą wydawać się praktyczne i po złożeniu zajmują mało miejsca, to nie jest to dobry wybór na dłuższą metę. Jeżeli zależy nam na zaoszczędzeniu powierzchni w ciasnym mieszkaniu, lepszą opcją będą łóżka z pojemnikiem na pościel. Poniżej przedstawione są najbardziej popularne stelaże do łóżek i ich cechy charakterystyczne.

  • Łóżka drewniane – najbardziej popularnym surowcem wykorzystywanym do tego typu konstrukcji jest sosna. Ten wdzięczny materiał charakteryzuje się znakomitą trwałością i wytrzymałością, a także pięknym wyglądem. Takie łóżka drewniane posłużą przez długie lata. Stelaże do łóżek z drewna są naturalne, ekologiczne, a niektóre rodzaje dostępne są w niezwykle korzystnych cenach. Drewno jest eleganckie i ponadczasowe; stanowi nie tylko znakomity fundament na dobry materac, lecz także pięknie prezentuje się w każdym wnętrzu.

  • Łóżka tapicerowane – początkami swojej historii sięgają odległego średniowiecza, kiedy to tkaniny były powszechnie używane do baldachimów i zasłon. Tapicerowany zagłówek stanowi dodatkową izolację od chłodu ściany. Obecnie dostępnych jest wiele różnych rodzajów obić, przez co łóżka tapicerowane stały się niezwykle modne. Szeroki wybór kolorów i faktur wykorzystywanych materiałów pozwala podkreślić unikalny charakter każdej sypialni i dodać przytulny, stylowy szczegół.

  • Łóżka z pojemnikiem na pościel – to znakomite rozwiązanie do niedużych mieszkań, a także do pomieszczeń, w których trzeba dużo pomieścić. Łóżka z pojemnikiem na pościel to nie tylko wygodne spanie, ale także dodatkowy schowek na pościel lub do przechowywania innych rzeczy. Inwestując w takiego typu stelaże do łóżek, mamy pewność, że możliwie najlepiej gospodarujemy dostępną nam przestrzenią, wykorzystując każdy jej centymetr.

Wybór łóżka drewnianego

Obojętnie, na jaki rodzaj łóżka się zdecydujemy, warto upewnić się, że kupujemy stelaż od sprawdzonego producenta, wykonany solidnie i starannie. Sypialnia to nie tylko piękny wystrój, ale też miejsce do odpoczynku i regeneracji, które musi być odpowiednio urządzone i zadbane.

Jeżeli masz pytania dotyczące zakupu łóżek drewnianych do sypialni zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą w jednym z naszych salonów stacjonarnych z materacami i łóżkami w Rzeszowie, Jaśle, Limanowej, Chełmie, Nowym Sączu, Nowym Targu lub sklepem online.

Centrum Snu

Posted in: łóżka

Leave a comment

Log in to post comments