Stelaż elastyczny Family Classic Hilding, uniwersalny.
zoom_in
  • Stelaż elastyczny Family Classic Hilding, uniwersalny.

Stelaż Hilding Family Classic

299,00 zł
Brutto
  • 28 sprężystych listew z drewna klejonego warstwowo zamocowanych w kauczukowych uchwytach
  • regulacja twardości stelaża w środkowej części
Rozmiar
Ilość
check Towar na zamówienie, czas realizacji ok. 3 tygodnie. Więcej informacji pod nr. tel.: 602 405 222

Stelaż pod twarde materace

Poprawia wentylację materaca, zapewniając stały przepływ powietrza (od góry i od dołu). Wymusza prawidłowe ułożenie ciała w czasie snu. Idealny do materacy twardych, o podwyższonej twardości oraz materacy z warstwą kokosu. Jest on dostępny w różnych rozmiarach - szerokościach w tym 80/ 90/ 100/ 120/ 140 cm x 200cm.

Drewniany stelaż z drewna klejonego

28  sprężystych  listew  z  drewna  klejonego  warstwowo umieszczonych w elastycznych uchwytach, możliwość manualnej (w wersji Expert) lub elektrycznej (Moto) regulacji nachylenia podgłówka i podnóżka. Pas środkowy zapewniający równomierny rozkład nacisku, regulacja twardości w środkowej części stelaża.

Wysokość: 6-7 cm.

Stelaż pod materac z regulacją ręczną

Stelaż Hiding pod materac do spania jest układany pod materacem na ramie łóżka. Są zbudowane z elastycznych drewnianych listewek, których zadaniem jest odpowiednie podparcie materaca. Stelaże dodatkowo zapewniają dużą lepszą wentylację materaca, co wpływa na jego trwałość i higieniczność. W naszej ofercie znaleźć można wszystkie rodzaje stelaży – od najprostszych bez regulacji, do stelaży z regulacją mechaniczną, dzięki której można ustawić ulubioną pozycję materaca w części zagłówka, ramion oraz nóg. Każdy znajdzie w naszej ofercie stelaż odpowiedni dla swoich potrzeb i idealny dla swojego materaca. Niezależnie, czy zdecyduje się na zakup materaca sprężynowego, do którego zalecamy stelaże bez regulacji, czy też wybierze materac piankowy ze stelażem regulowanym. 

Stelaż z regulacją twardości

Stelaże do łóżek pod materac, które sprzedajemy, chociaż projektowane przez szwedzką firmę o 75-letnim stażu w produkcji materacy, produkowane są w Polsce. Kupując ten produkt wspierasz rodzimą gospodarkę.

Są one dostępne zarówno w naszym sklepie z materacami online jak również w każdym naszym salonie stacjonarnym z materacami w Rzeszowie, Nowym Sączu, Nowym Targu, Limanowej, Chełmie, Jaśle. Prowadzimy sprzedaż łóżek i materacy do spania zarówno za gotówkę jak i na raty. Jeżeli potrzebujesz konsultacji naszego doradcy zapraszamy do kontaktu.

 Opis

materiał użyty do produkcji listew
drewno klejone warstwowo
ilość listew stelaża
28
dodatkowe cechy
regulacja w części środkowej

Specyficzne kody

Nowy