Regulowany stelaż do piankowych materacy Family Expert od Hilding Anders.
zoom_in
  • Regulowany stelaż do piankowych materacy Family Expert od Hilding Anders.

Stelaż Hilding Family Expert

459,00 zł
Brutto
  • 28 sprężystych listew z drewna klejonego warstwowo zamocowanych w kauczukowych uchwytach
  • pas środkowy zapewniający równomierny rozkład nacisku
  • regulacja twardości stelaża w środkowej części
  • manualna regulacja nachylenia podgłówka i podnóżka
Rozmiar
Ilość
check Towar na zamówienie, czas realizacji ok. 3 tygodnie. Więcej informacji pod nr. tel.: 602 405 222

Stelaż pod materac regulowany ręcznie

Dobry stelaż pod materac z regulacją ręczną poprawia wentylację materaca, zapewniając stały przepływ powietrza (od góry i od dołu). Wymusza prawidłowe ułożenie ciała w czasie snu. Możliwość ręcznego dopasowania pochylenia części ramion i głowy do swoich preferencji. Idealne do materacy o średniej twardości, zarówno piankowych, jak i sprężynowych.

Stelaż z regulacją twardości

Stelaż pod materac do spania Hilding Family Expert posiada 28  sprężystych  listew  z  drewna  klejonego  warstwowo umieszczonych w elastycznych uchwytach, możliwość manualnej regulacji nachylenia podgłówka i podnóżka. Pas środkowy zapewniający równomierny rozkład nacisku, regulacja twardości w środkowej części stelaża.

Wysokość: 6-7 cm.

Dobry stelaż z regulacja pochylenia zagłówka i zanóżka

Układamy je pod materacem na ramie łóżka. Są zbudowane z elastycznych drewnianych listewek, których zadaniem jest odpowiednie podparcie materaca. Stelaże dodatkowo zapewniają dużą lepszą wentylację materaca, co wpływa na jego trwałość i higieniczność. W naszej ofercie znaleźć można wszystkie rodzaje stelaży – od najprostszych bez regulacji, do stelaży z regulacją mechaniczną, dzięki której można ustawić ulubioną pozycję materaca w części zagłówka, ramion oraz nóg. Każdy znajdzie w naszej ofercie stelaż odpowiedni dla swoich potrzeb i idealny dla swojego materaca. Niezależnie, czy zdecyduje się na zakup materaca sprężynowego, do którego zalecamy stelaże bez regulacji, czy też wybierze materac piankowy ze stelażem regulowanym.

Stelaż z ręczną regulacją wysokości i pochylenia

Stelaże pod materac, które sprzedajemy, chociaż projektowane przez szwedzką firmę o 75-letnim stażu w produkcji materacy, produkowane są w Polsce. Posiadamy je na bieżąco w naszej ofercie handlowej w naszych salonach stacjonarnych z materacami w Limanowej, Chełmie, Rzeszowie, Jaśle, Nowym Sączu, Nowym Targu oraz w sklepie internetowym.

Jeżeli nie wiesz na który stelaż pod materac się zdecydować oraz który będzie przeznaczony do materaca jaki już posiadasz napisz do nas lub zadzwoń. Nasi konsultanci pomogą dopasować najlepszy stelaż do łóżka i do materaca do spania dla Ciebie.

 

Opis

materiał użyty do produkcji listew
drewno klejone warstwowo
ilość listew stelaża
28
dodatkowe cechy
regulacja nachylenia nagłówka i podnóżka

Specyficzne kody

Nowy