Galaxy Viscostar
zoom_in
  • Galaxy Viscostar
  • Galaxy Viscostar

MATERASSO Viscostar materac termoelastyczny

1 494,00 zł
Brutto
  • pianka termoelastyczna SOFTTOUCH 

  • stopień twardości 3/5

  • obciążenie ortopedyczne do 120 kg

  • wysokość materaca 21 cm

  • zdejmowany do prania pokrowiec w temp. do 60℃

  • objęty 3-letnią gwarancją

Rozmiar
Pokrowiec Materasso
Ilość
check Towar na zamówienie, czas realizacji ok. 3 tygodnie. Więcej informacji pod nr. tel.: 602 405 222

W pełni piankowy materac termoelastyczny Viscostar od Materasso

Zbudowany jest z trzech warstw pianek. Poniżej znajdą Państwo rycinę z budową materaca.

Budowa materaca

Najważniejsza, wierzchnia warstwa to 3 cm termoelastycznej pianki SOFT TOUCH. Doskonała opcja dla osób poszukujących komfortowego rozwiązania, niebywałego rozluźnienia mięśni oraz regeneracji podczas snu.

Warstwa pianki termoelastycznej reaguje delikatnie na temperaturę ciała i bardzo dokładnie otula zapewniając wysoki komfort. 

Bardzo popularny model wśród osób aktywnych fizycznie w związku z charakterystyczną pracą tejże pianki. Wspomaga ona wypoczynek oraz regenerację mięśni poprzez maksymalne rozluźnienie i bardzo delikatne otulenie. 

Następnie 3 cm pianki ELIOCELL SOFT jako komfortowa warstwa pośrednia. Przewiewna, średnio-twarda warstwa tworząca bufor przez naprawdę twardą pianką w podstawie materaca.

Wspomnianą podstawę stanowi 13 cm pianki ELIOCELL HARD jako najtwardsza część materaca. 

Materac zalecany do użytku jednostronnego

Materac zalecamy użytkować po stronie z pianką SOFT TOUCH. Znajdująca się w podstawie materac pianka ELIOCELL HARD jest zdecydowania twardsza choć w razie potrzeby można oczywiście z niej również korzystać.

Pokrowiec ALGUA

Delikatny i przyjemny w dotyku pokrowiec ALGUA, wyposażony jest w zamek błyskawiczny umożliwiający zdjęcie go do prania w temperaturze nawet 60℃. 

3-letnia gwarancja producenta

Materac VISCOSTAR objęty jest 3-letnią gwarancją, produkowany u naszych sąsiadów ze Słowacji przez firmę MATERASSO. Słynni ze swoich piankowych materacy rozpowszechnionych i bardzo popularnych w Europie.

Pielęgnacja oraz wieloletnia eksploatacja materaca

Zgodnie z zaleceniami producenta, powyższy materac winniśmy umieścić na gęstym, elastycznym stelażu listwowym. Przykładem na wzór dobrego stelaża będzie miedzy innymi stelaż FAMILY CLASSIC.

Pokrowiec można zdjąć do prania, warto go odświeżyć raz na jakiś czas.

Dobrą praktyką jest również obracanie materaca co około 2 - 3 miesiące, nie trudno się domyślić dlaczego. Śpiąc długi czas w jednym miejscu na materacu sprawiamy iż mocno go punktowo wyeksploatujemy. Obracanie materaca wydłuży jego żywot i pozwoli zachować pełnię jego właściwości na dłużej. 

Jako że mamy tutaj do czynienia z materacem zalecanym do użytku jednostronnego, wspomniane obracanie materaca stosujemy w płaszczyźnie głowa-nogi. Zmieniamy ułożenie materaca bez przewracania go na drugą, twardą stronę.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny bądź poprzez zapytanie z wykorzystaniem formularza kontaktowego.

Specyficzne kody

Nowy