Ostatnie wpisy

Jakie łóżko do małej sypialni

265 Views 0 Liked

Jakie łóżko do małej sypialni?

Wreszcie jest! Twoja wymarzona sypialnia, kawałek mieszkania, który będzie należał tylko dla Ciebie, prywatny azyl i gwarant poczucia bezpieczeństwa. Jedyne co pozostaje, to urządzić tę przestrzeń. A to nie zawsze proste zadanie, zwłaszcza, jeżeli przed Tobą aranżacja małej sypialni. Jak ją zaprojektować, by pozostała funkcjonalna i przytulna? 

Najważniejszą rolę pełni tu oczywiście łóżko. To podstawowy mebel w pokoju, dlatego też zajmuje najwięcej miejsca. Jednocześnie nie można przecież pozwolić sobie na jego pominięcie. Kluczem do praktycznego urządzenia małej sypialni jest wybór łóżka, które z jednej strony jej nie przytłoczy, a z drugiej pozostanie wygodne dla swoich użytkowników. 

Najpopularniejszym rozwiązaniem wciąż pozostają drewniane łóżka do sypialni. Sprawdzają się bowiem we wszystkich, szczególnie zaś klasycznych wnętrzach, są odporne i wytrzymałe oraz odporne na zabrudzenia. Czy sprawdzą się w małej sypialni? Tak, pod warunkiem, że zostaną wyposażone w dodatkową funkcjonalność. Jeśli wybieramy drewniane ramy łóżka możemy znaleźć takie modele, które w zagłówku mają przygotowane szafki i półki na książki. Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędzasz miejsce, które przeznaczyłbyś na regał - i możesz pozwolić sobie na nieco większe, a co za tym idzie wygodniejsze łóżko! 

Coraz większą popularność zdobywają także łóżka tapicerowane do sypialni. Te cieszą oko swoich użytkowników intensywnymi, modnymi kolorami oraz przyjemnym w dotyku obiciem. Będą nadawać się przede wszystkim do pomieszczeń utrzymanych w stylu glamour - niezależnie od metrażu. Ich zaletą w niewielkich sypialniach jest to, że najczęściej są wyposażone w wygodny schowek do przechowywania pościeli, który pozwala zaoszczędzić miejsce w pokoju. 

Ostatecznie, jeśli dysponujemy naprawdę małym metrażem, możemy zdecydować się na rozkładaną sofę. Należy jednak pamiętać, że to wybór naturalny raczej do salonu lub pokoju gościnnego. Jeśli zatem tylko jest taka możliwość, warto zdecydować się na drewnianą ramę lub łóżko tapicerowane - chodzi w końcu o nasz komfort. 

Masz małe mieszkanie lub sypialnię, ale szukasz wygodnego dużego lóżka i nie wiesz jakie kupić by zapewnić  sobie komfortowy sen, ale też nie zajmować zbyt dużej powierzchni? Dobrze trafiłeś! Mam dla Ciebie odpowiednie lóżka i materace, które sprawdzą się w małych pomieszczeniach. 

Łóżko TapicerowaneŁóżko Drewniane Gabi
Łóżko Kontynentalne  hybrydowy materac Hilding Łóżko drewniane Gabi i materac sprężynowy Hilding 

Wybierz dla siebie łóżko do sypialni z naszej oferty łóżek lub skontaktuj się z naszym doradcą, który chętnie pomoże Ci wybrać odpowiednie lóżko do małej sypialni.

Zadzwoń  pod numer Tel:  602405222 i poproś o pomoc naszego specjalistę o pomoc.Posted in: łóżka

Leave a comment

Log in to post comments