Ostatnie wpisy

Producenci Materacy

330 Views 0 Liked

Producenci materacy do spania

W dzisiejszych czasach, kiedy żyjemy w wiecznym biegu i stresie, dobry i komfortowy sen staje się nieodłącznym aspektem regeneracji naszego organizmu. Zwracamy coraz większą uwagę na to gdzie i jak odpoczywamy, inwestujemy w wygodne meble do naszego domu i biura. Wiele godzin spędzamy w naszych sypialniach, zatem przywiązujemy dość duże znaczenia do wygodnego łóżka. A komfortowe łóżko to przede wszystkim dobrej klasy odpowiednio dobrany materac, który zapewnia spokojny i zdrowy sen. Na rynku jest wielu producentów materacy, którzy oferują swoje produkty w różnych wariantach i cenach. Czy dobry znany producent materacy to również idealny dla nas materac?

Jakie materace oferują producenci materacy

Warto sprawdzić jakie materace wytwarzają producenci materacy danej marki i jakich surowców używają w swoich fabrykach. Czy wysoka cena materac oznacza zawsze najlepszą jakoś? Na rynku jest wiele materacy, które kuszą nas swoimi walorami i często gubimy się w podejmowaniu decyzji o zakupie. Jaki kupić materac? Czy najlepszy dla nas będzie materac lateksowy, piankowy, a może jednak kieszeniowy? Aby ułatwić Wam wybór dobrego producenta materacy i tym samym najlepszego materaca na rynku, przygotowaliśmy listę producentów, zarówno krajowych, jak i zagranicznych. wymienione marki, to producenci materacy, których produkty możecie kupić w naszych salonach sprzedaży Centrum Snu oraz w sklepie Internetowym.

Producent Materacy Hilding

To szwedzki czołowy producent materac, na rynku europejskim już prawie 80 lat! Na przełomie tych lat marka Hilding została nagradzana licznymi nagrodami, w tym również Złoty Medal MTP Meble iZłoty Laur Konsumenta. W swojej ofercie posiada szeroki wybór materacy do spania piankowych, lateksowych, kokosowych i innych. Producent stworzył dwa zaawansowane technologicznie tworzywa. Pierwsze to pianka FlexiFoam, która dopasowuje swoje podłoże do sylwetki użytkownika, zapewniając materacowi odpowiednią elastyczność, sprężystość i trwałość na długie lata. Z czasem pianka FlexiFoam stała się bazą do produkcji wielu modeli materacy. Drugim wynalazkiem jest pianka Velvet Touch nadająca materacowi miękkość i uczucie otulenia, przy równoczesnym zachowaniu swobodnego przepływu powietrza. Sprawdź ofertę: Materacy Hilding

Producent Materacy Perdormire

Włoski producent materacy, stelaży i łóżek z najwyższej półki. Na rynku jest już od ponad 50 lat i z sukcesem rozwija swoją markę, sprzedając swoje produkty na całym świecie. PerDormire z wielką precyzją i angażowaniem podchodzi do produkcji wszystkich swoich produktów, wybierając najlepszej klasy surowce i najnowsze rozwiązania technologiczne. Nieustannie prowadzi badani, które służą podnoszeniu jakości produkowanych materacy, łóżek i stelaży.  Producent materacy zwraca szczególną uwagę na zdrowotne i ekologiczne aspekty produkcji, aby zapewniać swoim klientom zarówno komfort,  jak i bezpieczeństwo. W swojej szerokiej gamie produktów oferuje przede wszystkim: materace dospania, stelaże i łóżka klasy premium, ale także produkty dla średnio wymagających klientów. Zobacz naszą ofertę materacy PerDormire. 

Producent materacy Materasso

Słowacki producent materacy, który rozpoczął swoją działalność na słowackim rynku, z czasem rozwinął również swoją produkcję na inne europejskie rynki, w tym również na rynek polski. Materasso to producent nowoczesnych łóżek tapicerowanych oraz ergonomicznych materacy do łóżek. To zespół doświadczonych profesjonalistów, którzy dbają o wysoką jakość i komfort wytwarzanych materacy, designerskich łóżek oraz akcesoriów, by zapewnić swoim klientom jak najlepszy sen i wypoczynek. Bogata oferta wszystkich produktów do sypialni cechuje się solidnym wykonaniem oraz precyzją w każdym detalu. Szeroka gama materacy i łóżek dostępna na polskim rynku to przede wszystkim materace do łóżek: piankowe, termoelastyczne, sprężynowe, antyalergiczne i inne. Sprawdź naszą ofertę produktów Materasso.

Producent Materacy Relaks

Polski producent materacy z długoletnim doświadczeniem na rynku. Fabryka materacy Relaks powstała już w 1997 roku, a doświadczenia producenta sięga aż 1926 roku, kiedy to Relaks był częścią niemieckiej grupy kapitałowej FEY & Co. Będąc długoletnim producentem Relaks łączy w sobie tradycyjną sztukę rzemieślniczą z najnowszymi technologiami, kierując się trzema ważnymi zasadami: bezpieczeństwem, jakością oraz tradycją. Wszystkie produkty producenta Relaks są bezpieczne dla ludzi  oraz środowiska. Wybierając łóżka i materace Relaks każdy użytkownik może spać  wygodnie i spokojnie. Producent używa tylko najwyższej jakości materiałów, oferując gwarancję swoim produktom nawet na do lat. Wieloletnie doświadczenie łączenia tradycji z innowacyjnymi rozwiązaniami w dziedzinie projektowania  zapewnia produkty, które spełniają  oczekiwania najbardziej wymagającym klientów.
Zobacz ofertę materacy Relaks.

Producent Materacy Royal Coil

Światowy producent luksusowych materacy i łóżek do sypialni, którego główną działalność stanowi produkcja luksusowych łóżek kontynentalnych  oraz specjalnych materacy do tego typu łóżek głownie dla hoteli, pensjonatów oraz luksusowych domów. Te wysokie luksusowe  łóżka i materace wykonane są z najwyższej klasy materiałów, charakteryzują się nowoczesnym eleganckim stylem i niepowtarzalnym charakterem. Są nie tylko luksusowe z wyglądu, ich jakość i precyzja wykonania, choćby genialny układ sprężyn zapewnia wygodny i komfortowy sen niczym w królewskim łożu. Sprawdź ofertę najwyższej klasy  luksusowych materacy i łóżek firmy ROYAL COIL.

____

Poznaj pozostałych producentów materacy, takich jak: Janpol, Sleepmed, Senna, ATM, którzy oferują swoje produkty na polskim rynku. W naszej ofercie znajdziesz wyselekcjonowane łóżka i materace, które kupujemy od wybranych producentów. 

Materace do łóżek zarówno na stelaże regulowane jak i bez regulacji są dostępne w sprzedaży online na naszej stronie oraz w naszych salonach firmowych z materacami w Jaśle, Limanowej, Nowym Sączu, Nowym Targu, Chełmie i Rzeszowie.

Materace do spania

Posted in: Materace

Leave a comment

Log in to post comments