Ostatnie wpisy

Materace Multipocket

143 Views 0 Liked

Materace Multipocket

Materace multipocket to znakomite rozwiązanie dla osób dzielących łóżko z partnerem. Jest to nowoczesne rozwiązanie technologiczne, które pozwala zachować różne właściwości po obu stronach materaca. Zalety tego produktu odczują pary o różniącej się wadze ciał. Materac multipocket nie ugina się w stronę żadnej ze śpiących na nim osób. Rezultatem tego jest doskonały komfort snu, bez odczuwania ruchów osoby po drugiej stronie łóżka.

Materace kieszeniowe dla dwojga

Jak sama nazwa wskazuje, materace multipocket zawierają znacznie większą ilość sprężyn niż zwykłe materace kieszeniowe. Poszczególne sprężyny mają też mniejszą średnicę i dzielą materac na poszczególne strefy. Każda z nich ma inny stopień twardości i podparcie odpowiadające konkretnym częściom ciała. Nowoczesna konstrukcja i technologia pozwalają sprężynom na pracę niezależną od siebie nawzajem.

Wszystkie dostępne w naszym sklepie produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Zachowujemy staranność przy procesie produkcji i używamy wyłącznie najlepsze materiały. Gwarantuje to maksymalny komfort użytkowania i wysoki standard wykonania materacy multipocket. Posiadamy zróżnicowaną ofertę, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy sprawia, że doskonale znamy wymagania i potrzeby swoich klientów.

Materace dopasowane do kształtu ciała

Zdrowie kręgosłupa jest niezwykle ważne. Sen jest jedną z głównych czynności, która na nie wpływa. Nieodpowiednio dobrany materac może mocno zaszkodzić i przyczyniać się do tworzenia lub pogłębiania wad postawy. Nasze materace multipocket dbają o Twój kręgosłup, kiedy Ty śpisz. Zapewniaj komfort leżenie i odpowiedni wypoczynek, niezależnie od kształtu ani pozycji spania.

Materace te dopasowują się do kształtu ciała, pomagając korzystnie ułożyć się kręgosłupowi w każdej przybranej przez Ciebie pozycji. Działają one na ciało na całej jego długości. Wspierają prawidłowe ułożenie wszystkich kończyn oraz odpowiedni relaks mięśni. Śpiąc na odpowiednio dobranym materacu multipocket zauważysz lepsze wysypianie się, wypoczęcie i brak bólu. Dobry sen pomaga zredukować napięcie w organizmie, minimalizując niekorzystne skutki stresu.

Materace kieszeniowe o zwiększonej ilości sprężyn można kupić w naszym sklepie z materacami online lub w jednym z naszych stacjonarnych salonów w Rzeszowie, Limanowej, Jaśle, Chełmie, Nowym Sączu, Nowym Targu. Jeżeli nie wiesz na jaki materac kieszeniowy się zdecydować lub jaki wybrać nasi konsultanci podpowiedzą Wam, który z nich będzie dla Was najlepszy.

Materace kieszeniowe do spania

materace dla pary

Posted in: Materace

Leave a comment

Log in to post comments