Ostatnie wpisy

Materace z Pianki Wysokoelastycznej

110 Views 0 Liked

Materace z Pianki Wysokoelastycznej

Zastanawiasz się nad odnowieniem swojej sypialni? A może jesteś właśnie w trakcie jej urządzania? Łóżko i pomieszczenie, w którym się ono znajduje, powinno sprzyjać jak najlepszemu wypoczynkowi. Jest to ważne nie tylko dla komfortu, ale też zdrowia. Higiena snu jest bardzo istotna. Wpływa na codzienne samopoczucie, produktywność oraz zdrowie. Nieprawidłowo dobrany materac i łóżko mogą skutkować nieprzyjemnymi rezultatami. Powodują problemy z kręgosłupem, gromadzeniem się napięcia w mięśniach i stawach oraz tworzeniem się wad postawy. Odpowiedzią na te dolegliwości jest materac rozsądnie wybrany do potrzeb. Rosnącą popularnością cieszą się materace z pianki wysokoelastycznej.

Materace Wysokoelastyczne

Ten rodzaj materiału wykorzystuje w swojej konstrukcji innowacyjną technologię. Materace z pianki wysokoelastycznej dopasowują się do użytkownika, bez względu na wagę i wielkość ciała. W każdym przypadku zapewniają ciału naturalną pozycję i dają mu prawidłowe oparcie. Absorbują drgania i ciężar, dzięki czemu są świetnym rozwiązaniem dla par. Jeżeli cierpisz na jakiekolwiek problemy z zasypianiem lub często budzisz się w nocy, materac z pianki wysokoelastycznej może być rozwiązaniem.

Pianka Wysokoelastyczna 

Pianka wysokoelastyczna doskonale przyspiesza regenerację kręgosłupa. Jest to przydatne nie tylko podczas rehabilitacji osób z wadami i schorzeniami, lecz także dla ludzi zdrowych. Na tym typie materaca, kości, mięśnie i stawy znajdują się w optymalnym dla zdrowia ułożeniu. Oznacza to ich lepszą regenerację i głębszy relaks. Napięcie z mięśni i obciążenia stawów znikają. Organizm może prawidłowo odpocząć i lepiej przygotować się do wyzwań dnia następnego.

Duża elastyczność pianki w tym rodzaju materacy sprawia, że są one niezwykle wytrzymałe i odporne na odkształcenia. Należą też do jednych z lepiej wentylowanych materacy. Unikalna konstrukcja zapewnia dobry przepływ powietrza i redukuje ryzyko gromadzenia się w jego wnętrzu roztoczy oraz bakterii. Materace z pianki wysokoelastycznej dostępne są w różnych wariantach. Nasi pracownicy chętnie doradzą w kwestii wyboru najlepszego rozwiązania dla Ciebie.

Poznaj naszą pełną ofertę materacy piankowych. Sprawdź materac  wysokoelastyczny  Hilding Foxtrot oraz materac Light Silver.

Zapraszamy na zakupy do sklepu internetowego Centrum Snu oraz stacjonarnych salonów firmowych z mteracami w Rzeszowie, Nowym Targu, Nowy Sączu, Jaśle, Limanowej i Chełmie.

Materace wysokoelastyczne do sypialni

materace wysokoelastyczne

Posted in: Materace

Leave a comment

Log in to post comments