Ostatnie wpisy

Materace z Kokosem

162 Views 0 Liked

Materace z Kokosem

Dobra jakość snu to nie tylko kwestia wygody. Wcale nie jest to opcjonalny luksus. Człowiek spędza aż jedną trzecią dnia w pozycji leżącej. Nieprawidłowy układ ciała w tym czasie może mieć bardzo nieprzyjemne konsekwencje. Zad baj o swoje zdrowie i wybierz materac, który będzie dla Ciebie odpowiedni. Powinien on zapewniać optymalne podparcie dla kręgosłupa. Należy zachować jego naturalne wygięcie. Aby było to możliwe, materac nie może być zbyt miękki ani za twardy. Istotny jest też materiał, z którego zostanie on wykonany. Coraz większą popularnością cieszą się materace z kokosem.

Materace z warstwą kokosu

Tego typu materace zawierają wkład z naturalnego, ekologicznego surowca. Jest to materiał wykonany ze skorup orzecha kokosowego. Splecione ze sobą włókna stanowią naturalną ochronę przed rozwojem roztoczy, bakterii i innych mikroorganizmów. Zapewniają tym samym prawidłowy przepływ powietrza. Nie sprzyjają rozwojowi wilgoci i są znakomite dla alergików oraz małych dzieci. Materace z kokosem sprawdzą się nawet dla najbardziej wymagających osób. Ten naturalny materiał sprzyja lepszej higienie snu i zmniejsza prawdopodobieństwo częstego budzenia się w nocy lub trudności z zasypianiem.

Ważne, aby kupując materac z kokosem kierować się indywidualnymi potrzebami. Niedostosowany materac może wyrządzić więcej szkód niż korzyści. Natomiast dbanie o prawidłową higienę snu może wpłynąć na całkowity zanik bólu pleców. Materace z kokosem potrafią poprawić wady postawy, zniwelować przewlekły ból, ułatwić zasypianie i wysypianie się oraz skutecznie zadbać o profilaktykę zdrowego kręgosłupa. Należy jednak pamiętać, że wkład z naturalnego kokosa nieco utwardza materac. Jednakże, nadaje mu właściwości odporne na odkształcenia i antyalergiczne. Dzięki temu, znacznie wydłuża okres sprawności materaca.

Materac kokosowy dobry na kręgosłup

Materace z kokosem nie są w całości wykonane z włókna kokosowego. Jest to jedynie mata umiejscowiona wewnątrz materaca. W zależności od materiału wykonania reszty materaca, będzie on miał inne właściwości. Kokos jest doskonałym, ekologicznym dodatkiem wpływającym korzystnie na jakość snu i zdrowy wypoczynek. Pozwala skutecznie zadbać o zdrowie kręgosłupa.

Jaki materac kokosowy wybrać

Sprawdź szczegółowe parametry materacy kokosowych z naszej oferty i wybierz ten, który będzie spełniał wszystkie Twoje oczekiwania. Dopasuj materac do rozmiaru łóżka oraz stelaża.

Proponujemy wygodny dwustronny materac sprężynowy z lateksem i kokosem Hilding Lambada

Zobacz również, jakie zalety zdrowotne posiada materac ortopedyczny z kokosem Natural Zdrowie

Poznaj wyjątkowy materac kokosowy dla Twojego dziecka: materac Hilding Kołysanka z pianki elastycznej z kokosem

Zapraszamy na zakupy materacy kokosowych do naszego sklepu online oraz do sklepów stacjonarnych. 

Materace z kokosem są dostępne w naszych salonach z materacami w Rzeszowie, Limanowej, Nowym Targu, Nowym Sączu, Jaśle i Chełmie lub do kupienia w naszym sklepie online.

Materace do spania z kokosem

materace z kokosem

Posted in: Materace

Leave a comment

Log in to post comments