Witamy w naszym sklepie z materacami! Sprzedajemy tanie i zdrowe i wygodne materace materace Hilding oraz materace Koło, oferujemy promocje i najniższe ceny! Nasze atuty to dostawa gratis oraz szybka wysyłka. Ten sklep korzysta z technologii plików cookies zapisywanych na dysku odwiedzających w celu zapisywania ustawień użytkowników, obsługi sprzedaży oraz optymalizacji działania serwisu.

Centrum Zdrowego Snu w Limanowej

Zapraszamy do nowo otwartego salonu Centrum Zdrowego Snu w Limanowej

Naszym kolejnym miejscem na mapie jest Limanowa, w którym otwieramy stacjonarny salon sprzedaży materacy i łóżek do spania. Oferujemy Państwu w naszym salonie sprzedaży w Limanowej komfortowe materace kieszeniowe, piankowe, lateksowe, sprężynowe, rehabilitacyjne, materace dla dzieci i dorosłych oraz stylowe łóżka, jest Limanowa. Z uwagi na bardzo dobre odebranie przez Państwa naszych salonów w tym regionie postanowiliśmy poszerzyć naszą działalność o nowy punkt.

Nasz salon z materacami znajduje się on w Limanowej przy ulicy Piłsudskiego 88, na Sowlinach. Będzie otwarty od poniedziałku do piątku od 9- 17 i w soboty od 9- 13.

Zapraszamy do odwiedzenia nas i wybrania dla siebie idealnego materaca, łóżka, a może kołdry czy poduszki? We wszystkich tych wyborach pomogą nasi profesjonalni doradcy. Dodatkowo z okazji otwarcia chcielibyśmy zaoferować Państwu rabaty nawet do -20%.

Promocje obowiązują tylko w salonie w Limanowej i są określone czasowo.

Zapraszamy do salonu Centrum Zdrowego Snu w Limanowej i skorzystania z rabatów nawet do -20%. Twój komfort to nasza specjalność.

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń.

e-mail: limanowa@centrumsnu.com.pl

tel.: 17 541 50 73

Materace do Spania Limanowa

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń!

e-mail: limanowa@centrumsnu.com.pl

tel.: 17 541 50 73

Zapraszamy! 

Categories

Prev

Najlepsze Materace do...
lis 23, 2020