Witamy w naszym sklepie z materacami! Sprzedajemy tanie i zdrowe i wygodne materace materace Hilding oraz materace Koło, oferujemy promocje i najniższe ceny! Nasze atuty to dostawa gratis oraz szybka wysyłka. Ten sklep korzysta z technologii plików cookies zapisywanych na dysku odwiedzających w celu zapisywania ustawień użytkowników, obsługi sprzedaży oraz optymalizacji działania serwisu.

Najlepsza kołdra do spania

Na spokojny syn składa się wiele czynników. Tyczy się to zarówno samej atmosfery panującej w naszej sypialni, jak i samo łóżko i jego elementy. Jak zadbać o zdrowy i spokojny sen, aby poprawnie wypocząć i rozpocząć nowy dzień w dobrym humorze?
Podstawą powinna być tak zwana "higiena snu". Są to wszelkie czynności związane z wieczorną rutyną. Warto na godzinę przed snem zrelaksować się, wyłączyć wszelkie urządzenia elektroniczne i wymienić je na dobrą książkę oraz zmniejszyć natężenie oświetlenia w pomieszczeniu. Stopniowo przygotowuje to nasz organizm do odpoczynku.

Jaką kołdrę wybrać by zagwarantować sobie zdrowy sen

Często osoby mające problemy ze snem powinny zrezygnować ze spożywania kawy w późniejszych godzinach - to samo tyczy się ucinania sobie drzemek w ciągu dnia czy nadmiernego wysiłku fizycznego wieczorami. Sam wysiłek fizyczny wykonywany regularnie może przyczynić się do dotlenienia organizmu, co pomaga zasnąć i utrzymać nasz sen. Dla poprawionej jakości snu możemy także sięgnąć po herbatki ziołowe z właściwościami wyciszającymi, a także w przypadku większych problemów ze snem - melatoninę.
Jeśli spełnimy większość tych wytycznych, jest to połowa sukcesu. Ważnym aspektem, o którym nie należy zapominać jest odpowiednie dobranie kołdry, pod którą śpimy - często właśnie to gwarantuje nam zdrowy sen poprzez komfort i wygodę, wraz z materacem. Przykładem dobrej kołdry są kołdry wykonane z włókien bambusa i bawełny, które przez materiały użyte do ich wykonania charakteryzują się oddychalnością oraz są antyalergiczne, co jest istotną informacją dla alergików.

Kołdry z certyfikatem

Wszystkie kołdry w naszej ofercie posiadają certyfikat Oeko Tex, czyli są sprawdzone pod względem jakości oraz posiadają ekskluzywne wypełnienie DreamFill.  Istnieje wybór pomiędzy kołdrami wykonanymi ze sprężystych włókien - takie jak kołdry puchowe, syntetyczne czy te naturalne - z bambusem czy bawełną. Sam rozmiar kołdry również można dostosować pod własne preferencje. Można wybrać kołdrę w rozmiarze uniwersalnym, mniejszą - pojedynczą czy kołdry małżeńskie.

najlepsza kołdra

Wybierz najlepszą kołdrę dla siebie, poznając naszą ofertę kołder, z której szczególnie polecamy: 

Kołdra AMZ BIOPERCAL oraz  Kołdra AMZ BAMBOO

Jeśli nadal wahasz się jaką kołdrę wybrać,  skontaktuj się z naszym doradcą, który pomoże Ci dokonać właściwego wyboru. 


Zadzwoń  pod numer Tel:  602405222 i porozmawiaj z naszym doradcą handlowym.

Categories

Prev

Jaką poduszkę wybrać
paź 29, 2021