Witamy w naszym sklepie z materacami! Sprzedajemy tanie i zdrowe i wygodne materace materace Hilding oraz materace Koło, oferujemy promocje i najniższe ceny! Nasze atuty to dostawa gratis oraz szybka wysyłka. Ten sklep korzysta z technologii plików cookies zapisywanych na dysku odwiedzających w celu zapisywania ustawień użytkowników, obsługi sprzedaży oraz optymalizacji działania serwisu.

Jaką poduszkę wybrać

Jeśli kupno materaca masz już za sobą, został ci jeszcze tylko jeden element kompletnego łóżka – poduszki. Czasem ich wybór może okazać się jeszcze trudniejszy niż w przypadku samego materaca. W sklepach dostępnych jest wiele modeli – małe, duże, miękkie, twarde, z różnym rodzajem wypełnienia i rozmaitymi cenami. Jaką poduszkę wybrać? Musisz uwzględnić swoje indywidualne preferencje, ale też kwestie zdrowotne. Ten wybór może świadczyć o twoim wyspaniu lub jego braku.
Przede wszystkim, pamiętaj, żeby dobrać rodzaj poduszki do materaca. Ich działanie musi się uzupełniać. Najlepiej, jeśli będą miały podobny do siebie stopień twardości. Jeśli będzie pomiędzy nimi zbyt duża różnica, wpłynie to niekorzystnie na Twoje zdrowie. Może to też skutkować przewlekłym bólem odcinka szyjnego kręgosłupa i barków.

W jaki sposób dobrać poduszkę 


A więc, jaką poduszkę wybrać? Możesz w tym celu wykonać pewien test. Przyda ci się do tego pomoc drugiej osoby. Może to być zarówno ktoś znajomy, jak i sprzedawca sklepowy. Połóż się z wybraną przez siebie poduszką na materacu, który jest najbardziej zbliżony twardością do twojego modelu z domu. Ułóż się prosto, leżąc na plecach. W takiej pozycji, twój odcinek szyjny kręgosłupa powinien być prosty. Natomiast twarz powinna być równoległa do sufitu.
Jak poznać, że dana poduszka jest dla ciebie nieprawidłowa? Jeśli czubek Twojej głowy zniża się do materaca – wybrana przez ciebie poduszka jest zbyt miękka lub za niska. Z kolei, jeśli głowa jest podwyższona, wybrałeś za twardą lub za wysoką poduszkę. Nie bój się próbować różnych opcji. Najlepiej zbadać ten temat dość dokładnie. Testuj jak najwięcej modeli, aby znaleźć ten, który okaże się dla ciebie jak najlepszy.

Wybór najlepszej poduszki

Wiesz już, jaką poduszkę wybrać? Niestety nie ma na to pytanie jednej, uniwersalnej odpowiedzi. Dla każdego sprawdzi się lepiej coś innego. Wybór poduszki, jak i materaca jest kwestią bardzo indywidualną. Dlatego też sklepy oferują tak szeroki wybór modeli. Nie jest to po to, aby wprowadzić cię w zakłopotanie – raczej, żeby pomóc ci znaleźć idealną opcję dla siebie. Wymaga to poświęcenia nieco czasu, ale warto przyłożyć się do poszukiwań. Twoje ciało Ci za to podziękuje!

Poznaj naszą ofertę poduszek, w której znajdziesz zarówno tradycyjne poduszki puchowe z wypełnieniem syntetycznym oraz poduszki piankowe o właściwościach ortopedycznych. Z naszej ofert polecamy: 

Poduszkę AMZ MIKROFIBRA oraz Poduszkę AMZ BIOPERCAL

Jeśli wciąż zastanawiasz się jaką poduszkę do spania wybrać, skontaktuj się z naszym doradcą, który pomoże Ci wybrać najlepszą poduszkę pod głowę.


Zadzwoń  pod numer Tel:  602405222 i porozmawiaj z naszym doradcą handlowym.

najlepsza poduszka do spania

Categories

Prev

Materace Hilding w...
paź 22, 2021