Witamy w naszym sklepie z materacami! Sprzedajemy tanie i zdrowe i wygodne materace materace Hilding oraz materace Koło, oferujemy promocje i najniższe ceny! Nasze atuty to dostawa gratis oraz szybka wysyłka. Ten sklep korzysta z technologii plików cookies zapisywanych na dysku odwiedzających w celu zapisywania ustawień użytkowników, obsługi sprzedaży oraz optymalizacji działania serwisu.

 Oferta promocyjna - materace Hilding - 20%

Przypominamy o trwającej do końca sierpnia promocji na materace marki Hilding.

Większość materacy z kolekcji Hilding została objęta, aż 20% rabatem od ceny regularnej. W ofercie promocyjnej znajdziesz zarówno materace piankowe, sprężynowe jak również hybrydowe. Jest to wspaniała okazja aby znaleźć dla siebie idealny materac do spania. Sprawdź już teraz naszą ofertę promocyjną i przekonaj się do wyboru modelu świetnie dobranego dla twojego zdrowego snu.

Jeśli masz więcej pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami klienta, którzy na pewno odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Promocja obowiązuje zarówno w salonach stacjonarnych jak i sklepie internetowym i trwa od 26.07.2021r. do 31.08.2021r.

Promocja nie obejmuje kolekcji Family (BreakDance, Funky, Zorba, Step, Fandango), materaców dziecięcych, nawierzchniowych oraz akcesoriów.

Sprawdź szczegóły promocji: Promocja Materacy Hilding

materace hilding w promocji

Categories

Prev

Producenci Materacy
cze 24, 2021