Witamy w naszym sklepie z materacami! Sprzedajemy tanie i zdrowe i wygodne materace materace Hilding oraz materace Koło, oferujemy promocje i najniższe ceny! Nasze atuty to dostawa gratis oraz szybka wysyłka. Ten sklep korzysta z technologii plików cookies zapisywanych na dysku odwiedzających w celu zapisywania ustawień użytkowników, obsługi sprzedaży oraz optymalizacji działania serwisu.

Materac Rehabilitacyjny na Chory Kręgosłup

W niektórych sytuacjach, zwykłe materace okazują się niewystarczające. Ciało przechodzące proces leczenia często wymaga czego innego niż zdrowy organizm. Dlatego stworzyliśmy serię materacy rehabilitacyjnych, dopasowanych pod różne wymagania. Zapewniają one idealne dopasowania do ciała. Dzięki temu zyskuje się stabilne podparcie na całej jego długości. Jest to możliwe dzięki unikalnej konstrukcji tych produktów. Gwarantujemy też niezwykle korzystną cenę. Chcemy, aby każdy potrzebujący takiego rozwiązania, był w stanie zakupić odpowiedni materac dla siebie. Jest to jednorazowy zakup na długie lata.

Rola materace rehabilitacyjnego

Nowoczesna technologia i innowacyjne materiały sprawiają, że materace rehabilitacyjne doskonale spełniają swoją funkcję. Naciskając na jedno miejsce, ugina się tylko ten jeden fragment i niewielki obszar otaczający. Oznacza to, że materac rehabilitacyjny dopasowuje się do ciała we wszystkich miejscach, gdzie ma on z nim kontakt. Dzięki temu, pozycja w nocy zostaje poprawiona. Kręgosłup może przyjąć naturalny dla niego kształt, a mięśnie się rozluźniają. W ten sposób, materace rehabilitacyjne minimalizują bóle odczuwane w obszarze kręgosłupa. Pomogą Ci zyskać zdrowy, niezakłócony i spokojny sen. Obojętnie jakie schorzenia aktualnie starasz się przezwyciężyć – materace rehabilitacyjne Ci w tym pomogą. Oferujemy różne modele, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Rodzaje materacy rehabilitacyjnych

Posiadamy materace rehabilitacyjne różnych rodzajów. Każdy model jest inny. Dzięki temu, nasi klienci mogą wybrać idealny rozmiar i poziom twardości do swoich indywidualnych potrzeb. Nasze produkty posiadają też właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne. Pozwalają zachować długotrwałą czystość i są przyjazne dla alergików. Te materace rehabilitacyjne zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza. Dzięki temu użytkownik nie poci się nadmiernie, a wilgoć jest skutecznie odprowadzana na zewnątrz. Użyte do produkcji wysokiej jakości materiały pozwalają zachować wszystkie lecznicze i dobroczynne funkcje materaca na długo. Gwarantujemy wieloletnią trwałość produktu i liczne właściwości prozdrowotne.

Materace rehabilitacyjne dla osób z dolegliwościami kręgosłupa

Materace do spania

materace rehabilitacyjne

Categories

Prev

Materace z Pianki...
lut 22, 2021