Witamy w naszym sklepie z materacami! Sprzedajemy tanie i zdrowe i wygodne materace materace Hilding oraz materace Koło, oferujemy promocje i najniższe ceny! Nasze atuty to dostawa gratis oraz szybka wysyłka. Ten sklep korzysta z technologii plików cookies zapisywanych na dysku odwiedzających w celu zapisywania ustawień użytkowników, obsługi sprzedaży oraz optymalizacji działania serwisu.

Materace Medyczne

Dzięki znajomości i zrozumieniu Twoich potrzeb, jesteśmy w stanie doradzić Ci idealne rozwiązania do Twojej sypialni. Z nami możesz stworzyć miejsce do relaksu i odpoczynku, o jakim zawsze marzyłeś. Podczas urządzania tego pomieszczenia domu należy poświęcić szczególną uwagę każdego detalowi, aby wszystkie szczegóły wystroju współgrały ze sobą, tworząc harmonijne wnętrze, w którym chętnie się przebywa.

W takim miejscu łatwiej odpocząć po męczącym dniu i całkowicie się zregenerować. W naszej ofercie znajdują się liczne materace do łóżek, rozmaitych rozmiarów i rodzajów, które ułatwiają zasypianie, zwiększają poziom komfortu, a także przyczyniają się do zdrowszego trybu życia i sprawnego kręgosłupa. Dla osób o szczególnych potrzebach i wymaganiach, mamy w sklepie także specjalistyczne materace medyczne.

Właściwości materacy medycznych 

Materace medyczne to wysokiej jakości produkty, o potwierdzonych właściwościach leczniczych. Przed dopuszczeniem ich do sprzedaży, zostały poddane licznym próbom i testom, aby otrzymać certyfikaty jakości i bezpieczeństwa użytkowania. Materace medyczne zapewniają maksymalny poziom stabilizacji ciała podczas wypoczynku i stanowią całkowicie bezpieczne dla zdrowia środowisko dla snu i odpoczynku. Większość tego typu materacy posiada właściwości antyalergiczne i antybakteryjne, dzięki czemu nie uczulają i zapobiegają rozwojowi szkodliwych dla zdrowia bakterii i wirusów.

Materace przeciwodleżynowe, ortopedyczne, rehabilitacyjne

Materace medyczne: ortopedyczne, rehabilitacyjne, zapobiegające odleżynom są popularnym wyborem wśród osób starszych i cierpiących na przewlekłe choroby oraz uciążliwe wady i schorzenia. Dobrej jakości materace medyczne wspomagają i przyspieszają proces leczenia, działając korzystnie na organizm w trakcie snu. Charakteryzują się one przede wszystkim znakomitym podparciem dla kręgosłupa, utrzymując go w odpowiedniej pozycji lub nawet poprawiając jego naturalne wygięcie. Materace medyczne pozwalają skuteczniej rozluźnić mięśnie okołokręgosłupowe oraz zregenerować organizm w trakcie snu.

Wśród materacy o właściwościach medycznych dostępnych na naszej stronie na szczególną uwagę zasługują: materac piankowy Hilding Rumba, materac sprężynowy Multipocket z lateksem i pianką, materac kieszeniowy Fandango, materac sprężynowy Pasodoble.

Najlepsze materace lecznicze

materace medyczne

Categories

Prev

Dakalog Zdrowego Snu
lis 21, 2020