Witamy w naszym sklepie z materacami! Sprzedajemy tanie i zdrowe i wygodne materace materace Hilding oraz materace Koło, oferujemy promocje i najniższe ceny! Nasze atuty to dostawa gratis oraz szybka wysyłka. Ten sklep korzysta z technologii plików cookies zapisywanych na dysku odwiedzających w celu zapisywania ustawień użytkowników, obsługi sprzedaży oraz optymalizacji działania serwisu.

Lista produktów producenta: M&K Foam Koło

Producent materacy M&K foam Koło

Materace do spania Koło


M&K foam to ceniona zarówno w kraju, jak i za granicą marka produkująca od 1992 materace do spania:  lateksowe, kieszeniowe i piankowe  Budując i umacniając swoją pozycję na rynku M&K foam nabywa komponenty tylko od sprawdzonych i najlepszych dostawców. Dzięki szerokiej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu producent oferuje najwyższej jakości wyroby, powstałe przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod produkcji, z wielką dbałością o każdy szczegół.


M&K Koło - Producent materacy do spania


Zapewnia to gwarancję, że oferowany asortyment spełnia oczekiwania klientów, którym zależy na zdrowym i komfortowym śnie. Pośród szerokiej gamy materacy do spania, producent oferuje również materace dziecięce, stelaże do łóżka, poduszki ergonomiczne, zagłówki na wymiar i pokrowce na materac.


Więcej
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Elastyczny, 28-listwowy stelaż Stelaż w paczce, do samodzielnego montażu Wzmocnienie części lędźwiowej podwójnymi listwami Stelaż wzmocniony pasem płóciennym Regulacja ręczna w miejscu zagłówka Jeden rząd listew

    493,00 zł
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji